sobota, 15 grudnia 2007

Wypad na kawe ;)

Właśnie zdałam sobie sprawę, ze jestem uzależniona … od kawy… ;) Dzień zaczynam od kawy, po 2 godzinach kawa i tak kilka dziennie. Ostatnio dzień bez pójścia do fajnej kawiarni to dzień stracony ;) To bardzo mile moc sobie pójść w bardzo miłym towarzystwie na kawę ;) Przestawiam Anie i Agnieszkę, z którymi spędzałam długie mile godziny w pracy, bez których ta praca byłaby szara i nudna … jako, ze zakończyłam z etatem w tradycyjnej firmie- pracy, to teraz możemy miło spędzać czas w kawiarniach i nie tylko ;) Jak się spotykamy we 3 to bawimy się świetnie, cieszą nas drobne rzeczy, śmieszą również … Z dziewczynami można konie kraść ;) zawsze mogę na nie liczyć a to dla mnie bardzo ważne.

..... Ania ;) jak sami widzicie, muchy by nie skrzywdziła, wyprowadzenie ja z rownowagi graniczy z cudem :)
... Agnieszka, tu akurat zamyślona ale to rzadkość ;)


już po którejść "kawie" ... ;) dziewczyny rozpraszały toworzystwo w knajpie ;)


4 komentarze:

Kolečci pisze...

Hi hi, widac ze autorka ma troche wiecej czasu, bo i wpisy na blogu sie posypaly! Jak juz zadna z nas nie pracuje na stalym etacie, to o kontakcie na gadu-gadu moge zapomniec ;)

Lubie ogladac Twoje zdjecia i dlatego zagladam sobie czasami na ta strone. Pozdrawiam goraco z Monachium (choc za oknem zima potworna!). M.

Julia Molner pisze...

Bardzo dziekuje! ;)
Mam nadzieje, ze po Nowym roku sie widzimy :) tak czy inaczej juz nie moge sie doczekac :)

Aga Cudak pisze...

Poprosze o nowe posty na tym blogu :):*
Pozdrawiam cieplutko :)

julia molner pisze...

Agus,

juz sie robi :)