piątek, 3 października 2008

Ona kocha sąsiada a On, tylko Ją…

... mimo to ja poślubił…
Wyjaśniając, częściowo (bo chyba tylko Oni tak naprawdę wiedza co w tym jest ukryte), Marta na obrączce ma wygrawerowane Kocham sąsiada a Michał ma KTC – czyli Kocham Tylko Ciebie ;)
Przyznajcie, ze to niebanalne i zagadkowe.

Jestem pewna, ze na każdego człowieka na ziemi czeka skarb, tylko czasem trzeba się ruszyć i temu pomoc. A jak już znajdziemy ten skarb, to należy o niego dbać.
Bardzo często ten skarb mamy toz obok a nie dostrzegamy, być może dlatego, ze ludzie nie wierzą w skarby?

Niewątpliwie Marta i Michał dostrzegli swój skarb czego Wam gratuluje i z całego serca życzę Szczęśliwego wspólnego życia!


Niech każdego dnia wydarza się niepowtarzalny cud!

piekne jest u dzieci to, ze rozumieja sie bez slow. Jedna dzeiwczynka (ta w bieli) mowi tylko po francusku a druga tylko po polsku, a mimo to, caly czas swietnie sie bawily

zaczelo sie skromnie, niesmialo... ;)
poniewaz bylo dosc niesmialo to jednak zdecydowalismy sie na kawe ;) bez ktorej ciezko sie obyc
po kawie... mialbyc koniec ale jak wiadomo kawa pobudza ;)))


ale nie wiedzialam, ze az tak ;)))


Dziekuje!!!!!!!!!!!! ;)
no i tym samym Marta zostala bez ubran ;)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jako skromna i nieśmiała para dziękujemy za wspaniałe zdjęcia wspaniałej pani fotograf. Nie dość, że Julia ma świetne oko do robienia zdjęć, wspaniałe wyczucie i szybki palec to jeszcze nigdy nie spotkaliśmy osoby tak otwartej. Po jednej kawie do ( której chyba musiała dolać coś mocniejszego skutkiem czego wylądowaliśmy w fontannie) znaliśmy najciekawsze watki z jej życia. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm. Marta i Michał

Anonimowy pisze...

Dobre zdjecia i kapitalne komentarze! Gratuluje Pani Fotograf, a Mlodym zycze wszystkiego, co najlepsze, choc od tamtych chwil minelo juz troche czasu :)