czwartek, 25 czerwca 2009

podwojne espresso ;)

Tak wiem, zaniedbuje bloga po całości… zero nowych postów… no ale co tu zrobić jak słońca brak i weny jakby tez…
Ostatnio przeczytałam wywiad z reżyserem węgierskim Bela Tarrem i ten Pan powiedział: „Gdy rano w Krakowie spojrzałem przez okno i zobaczyłem tę szarość, pomyślałem sobie: "Cholera, już wiem, dlaczego tak bardzo jest tu potrzebna wiara w Boga". Szanse na ładną pogodę są w Polsce mniej więcej takie same, jak na jego istnienie. Nie ukrywam, ze baaardzo mnie rozbawił ten tekst aczkolwiek należę do osób, która wierzy w Sile Wyższą. Jestem przekonana, ze istnieje ktoś kto nade mną czuwa!
Ale, wczoraj dostałam tureckie oko szczęścia ;) i jakos tak mi się radośniej w duszy zrobiło. O tym będzie za chwile ;)
W końcu dziś zaświeciło słońce! A na dodatek miałam super Parę Młodą na plenerze! Ach…
Właśnie wróciłam, otworzyłam wszystkie okna jakie sa w tym mieszkaniu, wieje i pada… na zewnątrz pada ;) wiatr rozwiewa moja bujna fryzurę i porusza bujniejszą wyobraźnię, ale nie dam jej się ponieść, przynajmniej na blogu ;) bo obawiam się, ze wszyscy uciekną ;)
Tak sobie myślę, ze albo bywa tak, ze wysypuje się worek szczęścia albo nieszczęść…. Jakby tak nie mogło się wypośrodkować.
Wczoraj dostałam najpiękniejszą kartkę jak a sobie można wyobrazić z metra NY a dziś fotografowałam Parę Młodą, która mieszka w NY … lubie takie zbiegi.
Dzięki temu, ze Maciek Ulewicz w radio PIN puszcza fenomenalne kawałki muzyczne to o niebo lepiej mi się obrabia zdjęcia …
A właśnie! Gdyby tak mnie zapytać bez czego nie umiałabym żyć to:
Bez muzyki… podróży … przyrody …. Ludzi… oczywiście bez zdjęć!

O tym wszystkim w następnym odcinku… soon

5 komentarzy:

Basia Piotrowska pisze...

Julio, to co piszesz to po prostu balsam na moją duszę-bo już zaczynałam wątpić w swój zawód muzyka, że to w ogóle ma sens! Ale dla ludzi takich jak Ty chce się pracować, nagrywać... Dziękuję!

www.juliamolner.com pisze...

Basiu, nagrywaj! Graj!!! zazdroszcze Ci tego talentu, umiejetnosci!

Dominik pisze...

Julio, słońca może i nie widać, ale nie widzą go tylko zwykli śmiertelnicy. Ty mimo, że go nie ma na niebie i tak wiesz w którą stronę iść :)

Basia Piotrowska pisze...

Julia, na pewno jak się spotkamy dostaniesz moją płytę-obiecuję! :-)

www.juliamolner.com pisze...

super! juz nie moge sie doczekac! :)